Të shtëna me armë zjarri gjatë mbledhjes së degës lokale të PD, largohet autori

Të shtëna me armë janë raportuar ditën sotme në Kurbin.

Mësohet se të shtënat kanë ndodhur gjatë mbledhjes së degës lokale të zhvilluar nga PD. Gjithashtu bëhet me dije se me armë ka qëlluar një anëtar i PD dhe më pas është larguar.

Nga informacionet paraprake nuk raportohet për të lënduar