Të buzëqeshur! Alex Soros publikon foto me Ramën dhe Abazoviç: Vëllezërit në Paris, pjesa e dytë…

Aleksandër Soros, djali i George Soros ka publikuar para pak minutash një foto me kryeministrin e vendit Edi Rama dhe kryeministrin e Malit të Zi Dritan Abazoviç.

Mbi foton e postuar në Instagram Soros shkruan “Brothers in Paris part 2”, ndërsa shihen të tre të buzëqeshur dhe Rama që shkrep foton.