Aksident i rende ne Shelqet/ Perplasen 3 mjete

Nje aksident i rende automobilistik eshte regjistruar ne Shelqet te Vaut te Dejes. Tre automjete jane perfshire ne nje perplasje , ndersa mesohet se nje person eshte i demtuar rende dhe po transportohet ne spitalin rajonal te Shkodres

Drejt vendngjarjes jane nisur forcet e policise dhe grupi hetimor