“Mos ma përmendni më”, ka një çeshtje “Vulaj” tek Vllaznia, Josa humb durimin me gazetarët…

Vllaznia ndeshjen e radhes do të përballet ndaj Kukësit.

Në prag të kësaj sfide trajneri i kuqebluve Mirel Josa thekson se në futboll nuk ka kompromis dhe se ekipi i tij duhet të luaj për fitore në çdo sfidë pavarësisht barazimit që skuadra mori ndaj Erzenit javën e fundit.

I pyetur për çështjen e një prej futbollistëve më të paguar të Vllaznisë, Kristjan Vulaj trajneri Josa ka reaguar ashpër duke theksuar se nuk do të ndryshohet mënyra e lojës sepse një futbollist nuk përshtatet pa treguar se kush mban përgjegjësi për ardhjen e tij në Shkodër dhe faktin që qëndron në stol.