Yuri Kim ‘joshet’ nga dyqanet e Shkodrës, filmohet duke bërë shopping

SHKODËR- Fundjava e ka gjetur ambasadoren amerikane në vend duke vizituar Shkodrën. Yuri Kim është filmuar mbrëmjen e djeshme në pedonalen “Kolë Idromeno” të Shkodrës.

Në pamjet e mëposhtme të publikuara nga Ora News, shihet ambasadorja e shoqëruar nga një grua tjetër si dhe nga dy truproja të saj, teksa futet në një butik në këtë pedonale. Teksa ka parë dyqanin, Yori Kim mesa duket nuk ka gjetur diçka që t’i pëlqente dhe ka dalë sërish jashtë pa blerë asgjë.