Luftë pa fitues, Laçi dhe Vllaznia ndajnë pikët në barazimin që nuk kënaq askënd

Laçi dhe Vllaznia kanë ndarë nga një pikë në barazimin 1-1 të ndeshjes të javës së 8 të Superiores.

Një barazim që nuk kënaq asnjë nga ekipet pasi kurbinasit nuk i largohen fundit.

Shkodranët, në anën tjetër, shohin t’u largohen edhe më shumë skuadrat që kanë më sipër në renditje, në luftën për kreun.

LAÇI-VLLAZNIA 1-1
53′ Adeleke / 67′ Marku