FNSH nuk i ndahet aksioneve shoqërohen disa persona

Një aksion policor është zhvilluar në Vlorë të shtunën mbrëma.

Mësohet se policia e Vlorës dhe forcat e FNSH-së kanë shoqëruar dy persona.

Kujtojmë se prej disa ditësh FNSH është duke vijuar kontrolle në Vlorë për persona me precedentë penalë.

Aksioni i radhës ka pasur një shënjestër persona me precedentë penalë por ka pasur kontrolle edhe në zona ku mendohet se mund të jenë fshehur persona në kërkim. /abcnews.al/