Eni Koçi sjell në jetë vajzën e saj, emri i veçantë që ajo dhe Genc Prelvukaj zgjodhën për beben…

“Pritjes së ëmbël” i ka ardhur fundit. Eni Koçi, këngëtarja e mirënjohur, është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja, duke e bashkëndarl me ndjekësit në rrjetet sociale.

“Mirë se erdhe Adea Prelvukaj Jam e bekuar që sot mora emrin më të shenjtë, emrin Nënë. Adea ime, të dua më shumë se cdo gjë në botë. Faleminderit që ma zbukurove jeten”, shkruan Eni në publikimin e saj.