I vdekur apo duke shijuar jetën si ‘Casanova’? Del FOTO romantike e Ervis Martinaj! Pozon duke u puthur me ish-missin për ditëlindje

I shumërkërkuari nga drejtësia, Ervis Martinaj i njohur ndryshe si ‘mbreti i lojërave të fatit’ është bërë për gati 2 muaj kryefjalë e mediave pas zhdukjes së tij misterioze.

Por, së fundmi janë publikuar shumë foto të tij që dyshohet se janë realizuar kohë më parë, si ajo tek klubi i njohur +18 në Dusseldorf të Gjermanisë, i quajtur “FKK- und Saunaclub Oceans”, apo foto nga plazhi dhe në momente të tjera.  Ervis Martinaj pati datëlindjen dhe mbushi 40-vjeç dhe gjatë kësaj feste është publikuar një tjetër foto që ka lidhje pikërisht me ditëlindjen e tij.

Prapaskena ka publikuar një foto ku pretendon se është Ervis Martinaj duke u puthur me një vajzë, që pretendohet se është ish misi me iniciale E.P.,

Nga mbishkrimi sipër fotos kuptohet se është realizuar për ditëlindjen e Ervis Martinajt.

“Gëzuar ditelindjen, Zoti të bekoftë dhe të dërgoj lutjet e mia çdo natë” shkruhet sipër fotos ku fytyrat e personave janë zënë me shirit të zi.