EMRAT / Detaje të reja nga ngjarja e rëndë , 40-vjeçari plagosi dy të rinjtë me thikë dhe më pas veten

Detaje të reja janë zbardhur nga plagosja e trefishtë e ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur pas një sherri banal mes tre personave, ku Mexhit Hyskaj 40 vjeç, ka plagosur dy të rinjtë, janë Kevin Nuredini 23vjeç, Ervis Sejko 35 vjeç. Më pas ai ka plagosur dhe veten.

Nuk dihet ende arsyeja e sherrit, që më pas ka degraduar deri në përdorimin e thikës.