Rrëfimi i dy vëllezërve Beqiraj, ky është ushtaraku i arrestuar gjatë operacionit “Porositësi”

Ora News ka siguruar foton e ushtarakut të repartit Pezë Helmës Altin Celami. Ai u vendos në pranga në kuadër të Operacionit të koduar “Porositësi”, ku u arrestuan 15 persona ndërsa 5 të tjerë janë në kërkim si anëtarë të një grupi kriminal që kryenin dhe vrasje në Tiranë dhe në Durrës.

Celami akuzohet për armëmbajtje pa leje.