Vidhet një banesë në Shkodër, dy persona futen në shtëpinë e një çifti të moshuar dhe marrin 1 mijë paund


Një banesë është vjedhur në fshatin Kosmac të Vaut të Dejës. Ngjarja është regjistruar 10 ditë më parë, ku dy persona janë futur në një banesë dhe kanë vjedhur 1 mijë paund.

Në banesë jetonin dy të moshuar, njeri prej tyre i paralizuar. Autorët kanë vjedhur paratë dhe janë larguar. Policia nuk ka njoftuar për vjedhjen, ndërsa sipas tyre nuk bëjnë deklarata për shtyp për vjedhje banesash. Lajmi u bë me dije për mediat, përmes banorëve të zonës.

Policia dhe grupi hetimor po vijojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes, për identifikimin dhe kapjen e autorëve.


3 Trackbacks / Pingbacks

  1. colt schusswaffen
  2. 토렌트
  3. psilocybin for sale in colorado

Comments are closed.