Ministrja Edona Bilali nënë per herë të parë, vjen në jetë Eden

Ministrja për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, shkodranja Edona Bilali sot feston një ngjarje të veçantë në jetën e saj pasi nga ky moment gëzon statusin e të qenurit nënë dhe ku lajmin e bukur për lindjen e fëmijës e ndau për të gjithë ndjekësit e saj edhe në rrjetet sociale ku njoftoi përmes një statusi ardhjen në jetë të djalit të saj, Edenit.

Postimi i plotë i ministres Bilali:

“Sot bota mori një dimension tjetër. Eden na e plotësoi familjen 🤩
Faleminderit të gjithëve për urimet🙏”