Plagosje ne Qarkun Shkoder, nje person i lenduar, mister shkaqet

Te shtena me arme zjarri jane regjistruar ne Qarkun e Shkodres. Burimet bejne me dije se nje person eshte paraqitur i plagosur ne urgjencen e spitalit.
Sipas burime behet me dije se ngjarja eshte regjistruar ne aksin rrugor, Vau Dejës – Puke, por ende nuk dihen detaje ne lidhje me identitetin e te plagosurit i cili sipas te dhenave ndodhet jashte rrezikut per jeten ne Spitalin e Shkodres.

Nderkohe policia po punon per identifikimin e autorit dhe zbardhjen e kesaj ngjarje