U kap në flagrancë duke marrë ryshfet, Gjykata vendos masën e dënimit për mjekun e Trumës


Gjykata e Tiranës ka vendosur masën arrest shtëpi per mjekun Fitim Marku të arrestuar te premten te spitali i Traumës.

Burime bëjnë me dije se për shkak të Ishemisë mjeku ishte i lidhur me aparatura dhe në pamundësi për të dhënë shpjegime para gjykatës.

Kujtojmë se Marku pësoi ditën e sotme ishemi cerebrale në paraburgim. Duke qënë se iu rrezikua jeta, ai u dërgua në spitalin e Traumës, aty ku dhe iu komunikua masa e sigurisë.


2 Trackbacks / Pingbacks

  1. 티비위키
  2. vigrx plus

Comments are closed.