Sali Berisha reagon për dasmën e Shkëlzenit dhe Arminës: Zoti i bekoftë!

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar për martesën e djalit të tij, Shkëlzenit dhe Armina Mevlanit.

“Shkëlzeni dhe Armina kurorëzojnë dashurinë dhe miqësinë e tyre! Zoti i bekoftë!”, shkruan Berisha në një psotim në Facebook.