Aksident i rende ne aksin Shkoder – Koplik

Nje aksident i rende eshte regjistruar pak minuta me pare ne aksin Shkoder – Koplik

Aksidenti eshte refjistruar ne afersi te fshatit Shtoj ne rrugen nacionale Shkoder – Hani i Hotit.

Sipas te dhenave nga vendi i ngjarjes behet me dije se dy mjete jane perplasur me njera tjetren dhe per pasoje ka edhe persona te lenduar.

Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per zbardhjen e ketij aksidenti