Autori u afrua afer / Detaje nga ngjarja ku humbi jeten 19 vjecari


Dy persona te cilet leviznin me motorciklete jane afruar afer 19 vjecarit Erjon Xhenjo duke qelluar ne drejtim te tij

Kjo eshte ajo cfare kane mesuar eksperte te grupit hetimore te policise se Shkodres te cilet kaen nisur hetimet per zbardhjen e rrethanave te kesaj ngjarje qe tronditi opinionin publike.

Sipas burimeve prane policise se Shkodres autori ka qene 2-3 meter larg nga i riu ku ka qelluar me pistolete ne drejtim te tij.

Me pas dy autoret jane larguar ne vendi i ngjarjes duke i vene flaken motorcikletes.

Ekspertiza “shpreson” te gjeje gjurme ne mjetin i cili po shkrumbohej nderkohe qe ambjenti ku ka ndodhur ngjarja ka qene i rrethuar me kamera sigurie te cilat mund te ndihmojne ne zbardhjen dhe identifikimin e autoreve


1 Trackback / Pingback

  1. brainsclub

Comments are closed.