“Kemi shumë për të folur”, Rama Live nesër në rrjetet sociale, bisedë me qytetarët

Kryeministri Edi Rama do të mbaj një bisedë me qytetarët ditën e nesërme.

Me anë të një postimi në Facebook, Rama shkruan se do të jetë Live nesër në orën 11:00 në Facebook si dhe Instagram. Po ashtu, Rama shkruan se çdo pyetje është e mirëseardhur.