31-vjeçari nga Shkodra merr para 3 persona me ‘Benz GLE’ teksa bënte drift

Personi në foto është Leon Simoni, 31 vjeçari nga Shkodra që bënte manovra të rrezikshme në Berat me mjetin tip ‘Benz GLE’ dhe mori para 3 këmbësorë duke i plagosur rëndë. Në pamjet e para pas aksidentit, ai shfaqet jashtë makinës i nervozuar nga ngjarja. Mësohet se ai po bënte drift në rrugët e Beratit kur mori para këmbësorët dhe i plagosi rëndë.

Shfaqet i nervozuar! Ky është 31-vjeçari nga Shkodra që

Ai është vënë në pranga nga policia dhe pritet që të zbardhet dëshmia e tij.

Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në hyrje të qytetit të Beratit. Automjet luksoz, Benz GLE, me targa angleze ka qenë duke bërë manovra të rrezikshme në rrugën e Kombinatit dhe drejtuesi Leon Simoni, 31 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit. Ai përplasi tre persona të cilët janë në spital, disa në gjendje kritike për jetën.