Një 23 vjeçar me inicialet M.A po kërkohet nga policia e Kukësit, pasi nuk është kthyer në banesë nga dita e djeshme, që u largua në bjeshkë për të mbledhur boronica.

Familjarët e të riut banues në fshatin Borje, kanë bërë kallëzim në Polici për humbjen e tij dhe kanë nisur kërkimet për gjetjen e 23 vjeçarit.