Zona e gjitha me kamera / Detaje nga ngjarja ne Kiras

E gjithe zona ku ka ndodhur ngjarja e rende ku humbi jeten Ismet Cekorja eshte e rrethuar nga kamera sigurie

Kjo pritet te jete edhe nje prove e forte per policine e Shkodres per zbardjen e kesaj ngjarje

Burime per eetimes bejne me dije se policia e shkodres ka bere te mundur sekuestrimin e kamerave te sigurise dhe prtiet ekzamini i tyre per te bere te mundur identifikimin e autorit/ autoreve te kesaj ngjarje qe tronditi Shkodren.

Ne vendin e ngjarjes jane gjetur 7 gezhoja pistolete nderkohe qe 57 vjecari sapo kishte dale nga banesa e tij.

Nuk dihen ende arsyet dhe motivet e kesaj ngjarje te rende