Qytetari e kritikon për veshjen, Rama i kthehet: Të duken rroba gjumi? Do jesh nga ata të skuadrës së Lulit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është kritikuar për veshjen në Devoll nga qytetarët në rrjetet sociale.

Disa komentues i kanë vënë në pah këtë detaj, duke i thënë se kryeministri sot kishte zgjedhur rrobat e gjumit.

Rama nuk i ka kursyer replikat duke i thënë se janë rroba sportive, madje një prej komentuesve e etiketon si pjesë të skuadrës së Bashës, dhe nëse jo atëhere e këshillon të shkojë të prezantohet në PD hyn menjëherë në formacion me lidhjen që ka me gjumin.

Qytetari: O i nderuar ca eshte kjo veshje keshtu me qafsh. Po kur zgjedhet robi nga gjumi i heq rrobat qe fle gjum para se te dali jasht

Rama: Te duken rroba gjumi ty rrobat sportive vella? Do jesh nga ata te skuadres se Lulit ti, qe luajne gjumrash ose nese s’je shko prezantohu atje se hyn ne formacion direkt me kete lidhje qe paske me gjumin. Jo ore, dmth gjumashet flene ngaqe s’kane pjate perpara eee? Nuk e kuptoj si i pjell mendja replikat e disave ketu, qe vetem per te kundershtuar nuk dine cfare pa flasin

  • foto galeri

1 Trackback / Pingback

  1. grocery list for keto diet

Comments are closed.