“Monstra që vetëm pamjen keni njerëzore” ish deputeti i PD reagon


Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar për denoncimin tronditës që bëri Basha në lidhje me fshehjen e viktimave duke thënë se qeveria po përdor bluzat e bardha për të kundërshtuar deklaratat e opozitës.

Ndonëse me anë të një statusi në Facebook, thotë se nuk do e përmendte kurrë familjen për interesa publike, Paloka shprehet se brenda pak ditësh, ka humbur vajzën e tezes dhe xhaxhain si pasojë e Covidit.


1 Trackback / Pingback

  1. 늑대닷컴

Comments are closed.