Djali i biznesmenit lan gomat e Lamborghinit me shampanjë

Djali i një biznesmeni ka realizuar një video ku duket duke larë gomat e makinës së tij me shampanjë. Makina në fjalë, që kushton mbi 200.000 paund, është larë me shampanjat më të shtrenjta, Moet and chandon dhe Cristal.

25-vjeçari, djali i biznesmenit rumun, në videon e ilustruar në llogarinë e tij të “Tik Tok” ka thënë se donte të eksperimentonte se cila shampanjë ishte më e mirë për të pastruar gomat e makinës.

https://player.boostplatforms.com/video?id=1605345112880