eetimes sjell pamje nga vendi i ngjarjes ku u regjistrua nje aksident rreth ores 9.30 te se enjtes. Sic shihet edhe nga pamjet, ka qene nje mjet transportuar ai i cili ka perplasur nga pas nje mjet tip benz, dhe me pas edhe makinat e tjera si pasoje e frenimit jane perplasur me njera tjetren duke e cuar ne 5 numrin e makinave te aksidentuara

Policia e Shkodres e mberritur ne vendin e ngjarjes ka nisur hetimet per te zbardhur edhe fajtoret e ketij aksidenti nderkohe qe fatmiresisht nuk ka persona te lenduar