Mësohen detaje të reja / 2 në pranga, një në kërkim

Policia e Shkodres ka zbuluar te tjera detaje ne lidhje me ngarkesen prej 2.6 ton qe u sekuestrua ne Malin e Zi vetem dy dite me pare

Sipas njoftimit te bluve, behet me dije se ne lidhje me kete operacion eshte bere i mundur edhe ndalimi i 2 shtetasve te tjere nderkohe qe nje tjeter eshte shpallur ne kerkim

Nderkohe policia e Shkodres ka dhene edhe detaje te operacionit te organizuar ne bashkepumnim me Policine e Fierit dhe autoritetet malazeze

Nderkohe eetimes ka arritur te mesoje edhe emrat e dy personave te ndaluar, ato jane shtetasit Arlind Tabaku dhe Përparim Shurdhi