Aksident me vdekje ne Shkoder humb jeten nje shtetas

Nje aksident me vdekje eshte regjistruar pak minuta me pare ne aksin rrugore Shkoder – Velipojes. Burime per eetimes bejne me dije se aksidenti rrugore eshte regjistruar ne fshatin Trush, ku jane perplasur dy mjete

Ne aksident jane perfshire nje autoveture me nje motorciklete, ku si pasoje e perplasjes ka humbur jeten drejtuesi i motorcikletes.

Policia e Shkodres ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per te zbardhur motivet e aksidentit /eetimes/