Njëri duke kërcyer, tjetri duke kënduar me këmbë e duar / Rama ‘tallet’ me çiftin Meta – Kryemadhi: Oferta fituese për demokratët

Kryeministri Edi Rama ka ironozuar çiftin Meta – Kryemadhi, ku njëri thotë se nuk ekziston COVID dhe tjetri kërkon që të shtohen masat.

Rama ka publikuar një video ku përplas deklaratat e Kryemadhit që thotë se “COVIDI është një teori konspiracioni, dhe nga ana tjetër shfaqet duke mos mbajtur maskë, puthur e përqafuar qytetarët në takime’ me atë të Metës ku i kërkonte Ministrisë së Shëndetësisë që të rishikonte masat marra se situata po del jashtë kontrollit.

Oferta fituese për demokratët “Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin dhe bota është e jotja” shkruan Rama.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/988147741667449/