Artan Hoxha përfundon në Prokurorine e Shkodres, gazetari reagon në rrjetet sociale

Gazetari Investigativ Artan Hoxha me anë të një statusi në rrjetet sociale ka publikuar një video teksa shihet kur hyn në Prokurorinë e Shkodrës

Krahas videos ai ka publikuar edhe fletë-thirrjen e firmosur nga Prokurori Arben Smaçi ndaj gazetarit Hoxha

Hoxha është thirrur për tu pyetur në lidhje me ngjarjen e Malësisë së Madhe, ku humben jeten Klement Pepaj dhe Vilson Cutaj për shkak të konfliktit për parcelat me ka…nabis

1 Trackback / Pingback

  1. 'Dëgjoni mjekun...'/ Rama zbërthen mashtrimin e Bashës dhe i nxjerr të ‘palarat’: Zgjohu miku im se s’ka lezet kjo farë derexheje - EETIMESTV.COM

Comments are closed.