Shënohen 6 viktima nga Covid 19 në 24 orët e fundit dhe 311 raste të reja

Vijojnë të jenë të larta shifrat e Covid19 në ve3ndin tonë.

Edhe gjatë 24 orëve të fundit autoritetet shëndetësore konfirmojnë shifra të larta

Janë 311 raste të reja të infektuarish dhe 6 viktima, siç raporton vetë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu