Priti dhjetra qytetarë në fundjavë, rezulton pozitiv me Covid 19 kryebashkiaku socialist

reu i Bashkisë së Gjirokastrës Flamur Golemi ka rezultuar pozitiv me Covid19

Mësohet se Golemi ka shfaqur shenja të sëmundjes, dhe është izoluar në banesë, ku do të jetë i detyruar të qendrojë të paktën dy javët e ardhshme

Gjatë gjithë këtyre ditëve Golemi ka pasur takime të shpeshta me qytetarët dhe me mbështetësit e partisë, ku siç shihet dhe në foton e mëposhtme, dy ditë më parë ka folur dhe pa maskë në një ambient të mbyllur.