Arti’Zanave , restoranti social ne Shkoder , qe duhet vizituar patjeter

Nese e keni ndjere ndonjehere te nevojshme ti perkrahni grate dhe vajzat ne veshtiresi, sot mund ta beni lehte dhe madje duke u ndjere shume mire.

Ne Shkoder prej vitesh eshte i hapur ne saje te organizates “Hapa te Lehte” nje lokal social ne rrugen muzeale te Gjuhadolit.

Aty sherbejne “zana” gra dhe vajza te cilat mund te jene vik.tima te dh.unes ne familje apo kane vetem nevoje per suport financiar per te realizuar endrrat e tyre .

Nje mjedis i ngrohte, sherbim model dhe iniciative sociale ju vjen permes petullave te ngrohta , reçelit te bere vete, ushqimeve bio . Pranadj nese jeni organizator eventesh apo njerez qe duan te shijojne kafene por leket te shkojne aty ku ka me shume nevoje , ne ju rekomandojme Arti’Zanave Restaurant Shkodër Albania.

Provojeni dhe nuk do ngeleni te zhgenyer. perzemersisht stafi i eetimestv.com

L'immagine può contenere: 2 persone, persone sedute, persone che mangiano, tabella e cibo
L'immagine può contenere: 3 persone, persone sedute, tabella e spazio al chiuso, il seguente testo "velcome to"
L'immagine può contenere: 2 persone, spazio all'aperto
Nessuna descrizione della foto disponibile.
Nessuna descrizione della foto disponibile.
L'immagine può contenere: persone sedute, tabella, fiore e spazio al chiuso
L'immagine può contenere: 12 persone, persone che sorridono