Shifra të frikshme nga Covidi gjatë 24 orëve të fundit, 4 pacientë humbin jetën

Vijojnë të jenë të larta shifrat e Covid 19 në vendin tonë. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 4 humbje jete dhe 302 raste të reja.

Lajmi u bë i ditur nga vetë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu përmes një postimi në Facebook