Ah Lul, të ka mbet ora tek Gropa e Hajdin Saliut / Rama thumbon Bashën: Je në grepin e Likes për tiganin e Monës

Kryeministri Rama ka replikuar me kryedemokratin Basha në vazhdën e akuzave të këtij të fundit për aferën e inceneratorëve.

Postimi i plotë: Ah Lul, të ka mbet ora tek Gropa e Hajdin Saliut, po habitem si se kupton që sa më shumë sulmon impiantet moderne të mbetjeve, aq më shumë tregon se nuk ndahesh dot nga malet me plehra të Sali Hajdinit!

Ta qaj hallin, je mes gropës së tij dhe grepit të Likes për tiganin e Monës