Hyda nuk ia doli / Nderron jete efektivi i Policise se Shkodres

Nderron jete ne turqi efektivi i policise se shkodres Hydajet Nehani. Hyda sic e therrisnin te gjithe pavaresisht se u transportua ne turqi nuk arriti ti beje balle covid19

Ai doli pozitiv rreth dy jave me pare nderkohe qe u transportua edhe ne Turqi per mjekim me te specializuar por fatkeqesisht Covid i ka shkaktuar vdekjen duke krijuar komplikacione ne organet jetesore. Ai eshte efektivi i pare i policise se shkodres qe humb jeten nga covid19

Stafi i eetimes i shpreh ngushellimet me te sinqerta familjes dhe efektiveve te Policise se Shkodres per ndarjen para kohe nga jeta te familjarit dhe kolegut te tyre