Tragjike ne Shkoder/ Aksidentohet cifti i bashkeshorteve, humb jeten 27 vjecarja

Nje 27 vjecare ka humbur jeten ne nje aksident te rende ne aksin Shkoder-Hani i Hotit ne afersi te Koplikut.

Viktima Hatixhe Delaj po udhetonte me bashkeshortin e saj Emiljan Delaj teksa kane humbur kontrollin e mjetit duke u perplasur me nje automjet te parkuar ne anesore te rruges.

Perplasja ka qene fatale dhe per pasoje ka humbur jeten 27 vjecarja ndersa bashkeshorti ndodhet ne gjendje te rende per jeten. Ngjarja ndodhi ne oren 04:30 te mengjesit te sotem.