Jashtë kostumit zyrtar, Bardh Spahia zbulon pasionin e tij të vjetër

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Ai herë pas here publikon foto dhe video, që lidhen jo vetëm me politikën, por edhe me jetën private.

Së fundmi, përmes një postimi në Instagram  Spahia tregoi një tjetër anë të tij. Ai ka publikuar një video ku shfaqet duke notuar si një profesionist dhe ka zbuluar se noti është pasioni i tij i vjetër