Rudina Dembacaj zbulon pyetjen që i bën çdo mëngjes Mark Frrokut

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tashmë janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media. Moderatorja nuk ngurron të postojë shpesh foto me Markun, të cilat tërheqin shumë vëmendjen e kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit.

Çifti shfaqet duke konsumuar kafen teksa Rudina tregon se çdo mëngjes i bën Markut të njëjtën pyetje.

Une çdo mengjes, kam te njejten pyetje: Mark si ka mundesi jam kaq e bukur?! Kush e gjen si pergjigjet ai?! shkruan Rudina krah fotos dhe menjëherë kanë vërshuar komentet mbi përgjigjet e mundshme që mund të japë Marku