Nuk kam planifikuar burrë të katërt, Rudina Dembacaj nuk ia përton komentuesit (FOTO)

Moderatorja Rudina Dembacaj ka publikuar një tjetër fotografi në Instagram teksa bënte xhirime në bulevard. Ajo që na ra në sy pas kësaj fotoje ishte komenti i një ndjekësi të Rudinës dhe më pas përgjigjja e saj.

Ça thotë puna mirë, shkruan ndjekësi, duke nënkuptuar që bulevardi i kujton punëtoret e seksit.

Ndërkohë, Rudina e cila nuk ia përton fare komentuesve, e sidomos atyre që e shajnë i ka shkruar: “Njësoj si mami jot!”. Pastaj ka pasur edhe komente qesharake, si ky i Fesitmit Quhem festim bëhesh gruaja ime ti komenton ai.

Moderatorja i përgjigjet Faleminderit, akoma nuk kam planifikuar një burrë të katërt