Bleona Qereti rrëzohet duke realizuar fotot toples

Këngëtarja Bleona Qereti së fundmi ka realizuar një set fotografish. Bleona ka pozuar ë rrigët e SHBA-së, por jo çdo gjë ka shkuar mirë sipas planeve.

Këngëtarja e cila ishte pa reçipeta dhe vetëm me mbathje, ndërsa sipër ka hedhur një xhaketë i ka ndodhur një e papritur.

Duke ecur, Bleona ka rrëshkitur dhe është rrëzuar. Këtë moment të sikletshëm ajo e ka publikuar vetë në llogarinë e saj në Instagram.

Plagosje në krye të detyrës shkruan këngëtarja, e cila ka treguar edhe njëherë që nuk ka komplekse.