Kush është i riu me dy identitete që u gjet sot i pajete ne Shkjeze

Report Tv sjell video nga vendi i ngjarjes ku humbi jeten Gjin Ndoji. Siç mund ta shihni në këtë pamje, pranë trupit të pajetë të të riut është gjetur dhe automjeti me të cilin po udhëtonte.

Në këtë zonë nuk ka kamera sigurie apo nuk është një rrugë shumë e populluar, çka mendohet se ka qenë një ngjarje e miremenduar

Gazetari Ergys Kavaja bën me dije se Gjin Ndoji kishte ndërruar mbiemrin. Ai rezulton me dy mbiemra, Gjin Ndoji dhe Gjin Boriçi