Festë në shtëpinë e kryeministrit, Zaho mbush 6 vjeç

Sot është ditë feste në familjen e kryeministrit Edi Rama. Zaho feston ditëlindjen. Djali i vogël i kreut të qeverisë mbush 6-vjeç. Bashkëshortja e kryesocialistit, Linda ka ndarë me ndjekësit një foto në rrjetet sociale nga festa në familje, ku shfaqet me Zahon dhe Edin.