Humuri shkodran ne zi/ Ndahet nga jeta Anton Krosaj

Nje lajm i hidhur, ka prekur sot artin ne Shkoder. Eshte ndare nga jeta ne moshen 54 vjecare, aktori i humorit shkodran Anton Krosaj

Ai vuante prej disa muajsh, nga nje semundje e rende nderkohe qe sot ka nderruar jete

eetimes i shpreh ngushellime familjareve, miqve dhe te afermeve per ndarjen para kohe nga jeta te aktorit te mirenjohur te skenes shkodrane