Konfirmon Ministria e Shëndetësisë Ndërrojnë jetë 4 persona, mes tyre e reja 21 vjecare

Gjatë orëve të fundit kanë ndërruar jetë 4 pacientë të infektuar me koronavirus, konfirmon Ministria e Shëndetësisë.

Ndërkohë janë regjistruar 85 raste të reja me Covid19 dhe situata tek spitali Infektiv paraqitet e rëndë.