Familjarët i dërguan lule për ditëlindje/ Ndërron jetë 49 vjecarja me Covid


Ka ndërruar jetë një tjetër paciente në Spitalin Infektiv. Mësohet se ka humbur jetën një 49 vjeçare, e cila ndodhej në intubim prej ditësh

Bëhet fjalë për 49-vjeçaren, që një ditë më parë kishte pasur ditëlindjen dhe që në pamundësi për ta parë, fëmijët i kishin dërguar një tufë me lule në spital

Lajmin e bënte të ditur vetë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila publikonte dhe foton e rëndë të 49 vjeçares së intubuar në spital.


3 Trackbacks / Pingbacks

  1. shroom chocolate bar Michigan
  2. buy 4-aco-dmt online buy,
  3. click here now

Comments are closed.