Familjarët i dërguan lule për ditëlindje/ Ndërron jetë 49 vjecarja me Covid

Ka ndërruar jetë një tjetër paciente në Spitalin Infektiv. Mësohet se ka humbur jetën një 49 vjeçare, e cila ndodhej në intubim prej ditësh

Bëhet fjalë për 49-vjeçaren, që një ditë më parë kishte pasur ditëlindjen dhe që në pamundësi për ta parë, fëmijët i kishin dërguar një tufë me lule në spital

Lajmin e bënte të ditur vetë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila publikonte dhe foton e rëndë të 49 vjeçares së intubuar në spital.