EPIKE/ U nis për në studion e Top Channel, Nard Ndoka përfundon në një televizion tjetër (Video)

Nard Ndoka është nga ata politikanë që njihet për bëmat e tij.Edhe këtë herë ai nuk kishte si të zhgënjente, me një bëmë pikante

Teksa ai ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në studion e Eni Vasilit në Top Channel, ai ka ngatërruar televizionin dhe është paraqitur në Syri TV

Lajmin e dha vetëm administratori dhe moderatori i Syri TV, Çim Peka gjatë emisionit live

Ndoka është shfaqur në korridoret e Syri TV duke kërkuar për studion e Eni Vasilit, derisa i kanë treguar se kishte ngatërruar televizion

Nard Ndoka niset per ne studion e Eni Vasilit, por perfundon ne SYRI TV

Posted by Artan Cena on Tuesday, July 7, 2020