LAJM I FUNDIT / Përfshihen nga flákët dy banesa në Shkodër, dígjen plotësisht (VIDEO)

Dy banesa janë përfshirë nga flákët në fshatin Juban të Gurit të Zi në Shkodër ndërkohë paraprakisht nuk flitet për persona të lénduar

Mendohet se shkak për rënien e zjárrit ka qenë një shkéndijë eléktrike në njërën nga banesat, ndërsa flákët janë përhapur edhe në një banesë tjetër ngjitur

Mësohet se të dyja banesat janë djégur plotësisht, ndërkohë ende nuk ka një njoftim zyrtar nga autoritetet.

Digjet krejtesisht banesa e dy familjeve ,Shtjefen Caka dhe Fred Caka, ne Juban!

Posted by Ferdinand Jaku on Friday, July 3, 2020