Policia identifikon dhe shpall në kërkim shkodranin/ ZBULOHET ARSYEJA

Bashkëpunëtori i fundit ne ngjarjen e rende te Hekuran Billës është identifikuar dhe shpallur në kërkim. Dosja.al mëson se ai është nga Shkodra dhe roli i tij ka qenë në sigurimin e makinës, nga ku u krye aksioni

Ndërkohë, që identiteti i bashkëpunëtorit të fundit nuk bëhet me dije për shkaqe hetimore

Aktualisht për kete ngjarje jane kapur nga policia Viktor Marku që akuzohet si ekzekutor, Sebastian Mali, bashkëpunëtor, Adjola Lakra, bashkëpunëtore dhe Gjekson Pusi