Ngjarja ne Vukatane, arr.estohet autori me precedent EMRI

Eshte nd aluar autori i ngjarjes ne Vukatane ku u q.ellua Fatjon Harusha i cili fatmireisht nuk u lendua

Policia ka ndaluar si autor te dyshuar Gjekson Pusi 33 vjeç me precedent penal i cili th eu dhe ar restin e shtepise.